Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

164 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalletti perkedhel Joao Marion: “Nje nga me te rendesishmit e Interit…”

Spalletti perkedhel Joao Marion: “Nje nga me te rendesishmit e Interit…”
Inter Club Staff

Spalletti perkedhel Joao Marion: “A ka kerkuar njeri te largohet ne Janar? Mua personalisht askush. Te pakten deri me tani jo. Kur te vije dikush, do te meret ne konsiderate ajo kerkese. Une preferoj dike qe synon te luaje dhe jo dike qe deshiron te largohet. Dialogu ne kete rast behet i pjesshem. Te marim rasin e Perisic: ai ne vere kishte disa motive te drejta per te pasur nje mendim per tu larguar, u fol per to, dhe bashkarisht u vendos qe kushtet per te qendruar ishin. Por nese dikush vjen dhe thote: shiko, une dua te luaj me shume… Prezencat nuk jane arsye, nuk kane klasifikim, nuk me interson fare kjo gje. Joao Mario? Per mua eshte nje lojtar teper i forte i Interit dhe nese do me konfirmoje qe ka ardhur ne forme do e perdor edhe me shume. Ai eshte nje nga ata qe ka levizjet e duhura per te zgjidhur ndeshjet i vetem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.