Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalletti: “Skuadra ka bere gjera te medha edhe me 10 lojtare. Ne nuk dorezohemi”

Spalletti: “Skuadra ka bere gjera te medha edhe me 10 lojtare. Ne nuk dorezohemi”
Bujar Berishaj

Pak ore pas Inter-Juventus, Luciano Spalletti kthehet me zemerim pas ndeshjes se San Siros:

“Duhet te komentojne gjene me te bukur te mbremjes: 80 mije tifozet prezent dhe qe meritonin te shperbleheshin ne nje menyre tjeter”.

“Skuadra ka bere gjera te medha, sidomos ne inferioritet numerik. Qartesisht qe peshon rezultati qe do te sjell pasoje, nuk mund te reduktohet ne pak ore”, ka pranuar tekniku zikalter ne refkuencat e Radio Rai.

Mbi zgjedhjen per te zevendesuar Icardi me Santon, Spalletti pranon fajet: “Nje zevendesim mund te ndikoj ne ndeshje, jam une pergjegjesi dhe do te paguaj per zevendesimet e bera. I kuqi per Pjanic? Ishte si ai i Vecinos. Por une dhe skuadra nuk do te dorezohemi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.