Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,156 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spalletti zbulon: “Lautaro? I therrita Zanettin dhe doli perpara skuadres per te kerkuar falje. Une…”

Spalletti zbulon: “Lautaro? I therrita Zanettin dhe doli perpara skuadres per te kerkuar falje. Une…”
Inter Club Staff

Pa bere jo pak lajm ditet e kaluara ai postim i babait te Lautaros ne Twitter ku ofendonte Spallettin perpara ndeshjes me Tottenham per shkak se mungeses se aktivizimit te djalit dhe minutazhin e paket tek Interi. 

Pikerisht per kete ka folur edhe dje Luciano Spalletti i cili ka zbuluar nje prapaskene teper interesante per ate qe ka ndodhur ne dhomat e zhveshjes pas kesaj historie.

Gazetari e ka pyetur pas ndeshjes:

Po Lautaro, si te shikonte pas postimit te babait ne Twitter?

Nderkohe fjalet e teknikut zikalter kane qene:

“Lautaro? Ai ka ngelur shume keq nga ai postim, por ka folur me ne per ate situate.”

“Ka qene perfekt, ka thene qe i vjen shume keq, qe nuk dinte asgje per ate gje.”

“Sapo e kishte pare e kishte detyruar babain ta hiqte menjehere. Djali eshte i forte, ka karakter dhe e mbron veten i vetem.”

“Une i solla Zanettin qe te fliste me te, duhet edhe nje njeri i shoqerise sepse une nuk shkoj qe te prish raportet me lojtaret per nje reaksion timin. Nuk ja lejoj vetes.”

“Nese do te kishte insistuar me te njejtin pozicion si babai, pastaj do te behej cdo gje e veshtire. Por ne fillim me kerkoi mua falje personalisht e me pas e nxora perpara skuadres ku i shpjegoi cfare kishte ndodhur dhe i kerkoi falje te gjitheve.”

“Te gjithe te tjeret shikojne reagimin tim per kete sitate sepse keshtu vendoset edhe precedenti. Per kete arsye keto situata zhvillohen me kujdes por cdo gje ishte shume e thjesht pas pergjigjes se tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.