Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

775 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SPECIALE – Inter, ja lista me 5 lojtaret e paprekshem ne skuader: “Ultimatum i Zhang, nuk do te shiten.”

SPECIALE – Inter, ja lista me 5 lojtaret e paprekshem ne skuader: “Ultimatum i Zhang, nuk do te shiten.”
Inter Club Staff

Nuk do te kete as ne sezonin e ardhshem asnje detyrim fitore per Interin e Antonio Contes por do te kete shume respekt per punen e tij.

Per kete flet diten e sotme La Gazzetta dello Sport e cila tregon me se miri situaten tek Interi per te cilen po flitet shume keto dite.

Ne fakt, me afrimin e merkatos, Interi po mendon menyra se si te perforcoje skuadren dhe sipas shume mediave, zikalterit do te duhet te bejne nje shitje te rendesishme ne vere.

Por ne fakt, ashtu si ju kemi treguar sot gjate dites, Marotta dhe Zhang duket se kane vendosur per te mos sakrifikuar lojtaret e rendesishem te skuadres.

“Ne fakt behet me dije se ka nje liste me pese lojtare te cilet kane etiketen e te “paprekshmit” mbi qafe nga informacionet e fundit.”

“Ata jane lojtare qe per Conten konsiderohen si thelbesore per te tashmen por edhe per te ardhmen (sezonin e ri edhe me tej).”

“Behet fjale per Romelu Lukaku, Nicolo Barella, Lautaro Martinez, Alessandro Bastoni dhe Achraf Hakimi.”

“Conte nuk deshiron te degjoje per ndonje largim te tyre edhe perpara ofertave te majme dhe Zhang duket se do e kenaqe teknikun te kjo pjese. Vendimi eshte marre tashme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.