Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

437 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SPECIALE – Le te zbulojme se bashku fanellen e dyte te Interit ne sezonin 2018-2019

SPECIALE – Le te zbulojme se bashku fanellen e dyte te Interit ne sezonin 2018-2019
Inter Club Staff

Interi me te gjitha gjasat neser do te zyrtarizoje bluzen e dyte te skuadres per sezonin 2018-2019.

Pas bluzes se pare, duket se eshte cdo gje gati per bluzen e dyte te transfertes qe pritet te jete e bardhe.

Interi ka zyrtarizuar pak me pare se do te kete dicka qe do te prezantohet neser ne oren 10 duke ftuar te gjiteh tifozet qe te mblidhen ne rrjetet sociale te dites se neserme po ne te njejtij orar.

Bie ne sy ne komunikaten e Interit “gjarpri legjendar” i Interit dhe qe pritet te jete ne pjese ne pasme te bluzes.

Perpara se te shkojme tek fotot e zbuluara te bluzes, kjo eshte video e postuar pak me pare nga Interi:

(Nderkohe, fotot i keni pak me poshte)

Por a dihet sot se cila do te jete bluza e dyte e Interit ne sezonin e ardhshem?

Le te themi qe po, sepse portale te specializuara per “zbulimin” e bluzave te skuadrave perpara zyrtarizimit te tyre, e kane publikuar ate.

Ne fillim FootyHeadlines dhe me pas Esvaphane i kane zbuluar ato qe pritet ti zyrtarizoje Interi neser.

Por le ti hedhim nga nje sy fotove te para te bluzes se dyte qe per hir te vertetes jane te mrekullueshme per te qene nje bluze e dyte dhe mbi te gjitha kane shume histori brenda.

KJO ESHTE FOTO E PARE, se si duket bluza nga perpara:

KJO ESHTE FOTO E DYTE, se si duket bluza nga prapa. (Kujdes, shiko jaken)

KJO ESHTE FOTO E TRETE, ku shihet nga afer pjesa e perparme dhe e stemes:

KJO ESHTE FOTO E KATERT, ku shihet nga afer pjesa e jakes nga prapa me BISCIONE qe bie ne sy:

Nderkohe, kjo eshte nje foto nga nje dyqan Nike (nuk dihet se ku) qe e ka nxjere ne vitrine ende nga u zyrtarizuar:

Ne pritje te ores 10:00 neser kur do te zyrtarizohet gjithcka, na tregoni mendimin tuaj per fanellat e dyta te reja tek komentet…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.