Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

640 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spektatoret ne Europe, vetem Interi ne 10 vendet e para: ja klasifikimi i plote!

Spektatoret ne Europe, vetem Interi ne 10 vendet e para: ja klasifikimi i plote!
Inter Club Staff

Borussia Dortmund vazhdon te dominoje klasifikimin e prezencave ne stadium ne pese kampionatet me te medha ne Europe.

Deri me tani Signal Iduna Park ka regjistruar nje numer mesatar prej 79.021 tifozesh qe i dergon verdh e zinjte ne vendin e pare perpara Bayern Munich.

Ne dhjete vendet e para ka vetem nje skuader italiane prezente dhe ajo eshte vetem Interi qe ndodhet prapa Real Madrid dhe perpara West Ham.

Por si eshte klasifikimi i plote i 10 vendeve te para? Le ti shohim se bashku:

Borussia Dortmund: 79.022.

Image result for dortmund fans

Bayern Munich: 75.000.

Image result for bayern munich fans

Manchester United: 74.443.

Image result for united fans

Tottenham: 69.243.

Related image

Barcelona: 66.768.

Image result for barcelona fans

Schalke: 61.451.

Image result for schalke fans

Arsenal: 59.909.

Image result for arsenal fans

Real Madrid: 58.460.

Image result for madrid fans

Inter: 58.208.

Klasifikimi i plote i treguar nga Transfermarkt:

No automatic alt text available.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.