Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spendlhofer konfirmon: “Sot firmosa deri ne 2016!”

Spendlhofer konfirmon: “Sot firmosa deri ne 2016!”
Andi Prifti

Lukas Spendlhofer konfirmon fjalet e disa diteve me pare te agjentit te tij per FcInterNews.It: lojtari rinovoi kontraten me Interin. Ja mesazhi  ne rrjetin e tij social: “Sot firmosa kontraten me Interin deri ne 30 qershor 2016. Te vetmet per mua jane e zeza dhe e kaltra, mezi pres te filloj sezonin e ri.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.