Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

769 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Spinelli: “Zemra ime eshte gjysem interiste. Moratti…”

Spinelli: “Zemra ime eshte gjysem interiste. Moratti…”
Ardis
  • On 13/09/2013, 14:27

Perpara zyrave te Lega Serie A, Aldo Spinelli, presidenti i Livornos, ka folur per ndeshjen e neserme midis Interit dhe Juventusit. Perpara faktit se kjo mund te jete ndeshja e fundit me bardhezinjte per Massimo Morattin president, Spinelli pranon: “Do te me vinte shume keq nqse do te ishte keshtu. Moratti eshte nje person me prestigj te madh per futbollin tone. Nje parashikim per Derbyn e Italise? Them Interi sepse zemra ime eshte e ndare ne dy gjysma, njera eshte tifoze me Genoan dhe tjetra me Interin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.