Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,581 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport Italia zbulon detajet: “Inter, gati nje shitje tjeter? Shume afer marreveshja me klubin belg”.

Sport Italia zbulon detajet: “Inter, gati nje shitje tjeter? Shume afer marreveshja me klubin belg”.
Inter Club Staff

Casadei, por jo vetme. Inter me sa duket ka edhe lojtare te tjere qe deshiron ti largoje perpara fillimit te merkatos.

Pasi nga klubi zikalter sapo eshte larguar Casadei ne drejtim te Chelsea dhe me pare Pinamonti ne drejtim te Sassuolos, nje tjeter talent mund te huazohet.

Per kete flet sot Sport Italia, qe ka dhene edhe nje info te pergjithshme per ate qe pritet te ndodhe ne oret ne vazhdim.

“Ne kete moment, Inter po ka kontakte teper te shpeshta me Standartin e Liezhit ne Belgjike, nje klub me te cilin ka mardhenie shume te mira”.

“Ne te kaluaren aty ka luajtur edhe Vanheusden, i cili ka qene nje lojtar qe ka premtuar shume dhe ka dale nga Primavera e Interit”.

“Por diskutimet tani po behen per Eddie Salcedo, nje sulmues tek i cili Inter beson ende, por deshiron qe ta huazoje edhe nje sezon tjeter”.

“Ne kete moment po diskutohet per shifren e te drejtes se blerjes nese Eddie Salcedo do te beje mire ne Belgjike.”

“Pikerisht ai mund te jete shitja e radhes nga Inter, me zikalterit qe nuk kane vend per te ne skuadren e pare”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.