Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

1,124 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport Mediaset, cfare lajmi: “Inter, Lukaku duke folur me miqte e tij ka zbuluar se e ardhmja e tij eshte ne…”

Sport Mediaset, cfare lajmi: “Inter, Lukaku duke folur me miqte e tij ka zbuluar se e ardhmja e tij eshte ne…”
Inter Club Staff

Ne fillim ka bere gjithcka qe te rikthehet tek Inter. Nderkohe, tani eshte gati te beje akoma edhe me shume per te mos u larguar me.

Po flasim per Romelu Lukaku qe u largua nga Milano me buje sezonin e shkuar dhe qe sapo eshte rikthyer po me buje, ne shtepine qe i mungoi aq shume kur ishte ne Londer.

“Lukaku eshte rikthyer tek Inter, por nuk eshte rikthyer per tu larguar aspak. Lukaku i ka idete shume te qarta madje”.

Per kete flet sot Sport Mediaset, e cila zbulon edhe fjalet qe Lukaku i ka thene njerezve te tij me te afert, duke filluar qe nga avokati Ledure.

“Romelu e ka bere te qarte: nga Inter nuk leviz me. Nuk e di as vete si do ja dale, por ai do te qendroje ne Milano edhe pas huazimit”.

“Ai ka ardhur tek Interi sepse ka qene i bindur se nuk do te ishte nje histori e vetem nje sezoni. Por shume me shume se kaq”.

“Koha dhe si do te arrihet gjithcka, do te studiohet bashke me Blues. Por nga menyra se si flet Lukaku, duket se nje siguri per kete e ka marre qe tani”.

“Mbase eshte e vertete gjithcka cfare thuhet se huazimi ne te vertete eshte dy vjecar dhe jo vetem per nje sezon. Koha do e tregoje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.