Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

228 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport Mediaset shqeteson ambjentin zikalter: “Cfare frike per Perisic ne kombetare: probleme ne gju per te, por mendohet se…”

Sport Mediaset shqeteson ambjentin zikalter: “Cfare frike per Perisic ne kombetare: probleme ne gju per te, por mendohet se…”
Inter Club Staff

Jemi vetem dy dite larg derbit te Milanos dhe shqetesimet ne kampin zikalter jane te shumta dhe vijne nga te gjitha anet.

Interi i Antonio Contes do te perballet me Milanin e Stefano Piolit por me mungesa te shumta pas infektimeve me Covid19.

Per kete ka folur Sport Mediaset diten e sotme dhe ka treguar se nder te tjera, nga kombetaret ka ardhur edhe nje shqetesim tjeter.

Behet fjale per Ivan Perisic qe eshte detyruar te dale nga fusha e lojes diten e djeshme ne ate Kroaci-France per shkak te nje demtimi ne gju.

“Ne kete moment, Conte ka ende disa dyshime per sa i perket formacionit edhe pse zgjedhjet jane shume te reduktuara.”

“Por diten e djeshme askush nuk e mohon dot se Conte ka rrezikuar infarktin kur ka pare Perisic qe ka dale nga fusha e lojes me probleme ne gju.”

“Me sa duket, ai ka marre nje goditje dhe do te verifikohet gjithcka ne Milano duke qene se ai doli nga fusha e lojes duke caluar.”

“Por ne pamje te pare duket thjesht nje goditje dhe Interi ka treguar se lojtari ka thene se nuk eshte ndonje gje alarmante.”

“Gjithesesi, gjithcka do te verifikohet ne Milano gjate oreve ne vazhdim. Gjithmone nese del negativ…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.