Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport Mediaset zbulon: “Inter-Milan, Antonio Conte ka vetem nje dyshim te madh: nje surprize nga minuta e pare?”

Sport Mediaset zbulon: “Inter-Milan, Antonio Conte ka vetem nje dyshim te madh: nje surprize nga minuta e pare?”
Inter Club Staff

Derby i Milanos ka filluar te flitet gjithandej tashme dhe ne kete moment qe po flasim jemi pothuajse 24 ore larg.

Interi i Antonio Contes do te perballet me Milanin e Stefano Piolit qe gjendet me pike te plota ne kampionat.

Sipas Sport Mediaset, sot Conte do te beje provat e fundut edhe pse pjesa me e madhe e formacionit eshte vendosur tashme.

“Ne kete moment, Antonio Conte ne mendjen e tij ka vetem nje dyshim te madh edhe pse mund te kemi nje surprize te bukur nga minuta e pare.”

“Zgjedhjet e Contes shumica jane te detyruara, ku ne mbrojtje dihet prej ditesh tashme qe do te luaje De Vrij, Kolarov dhe D’Ambrosio.”

“Edhe blerja e re Darmian nderkohe mund te kete ndonje shans per te debutuar me fanellen e re ne kete ndeshje perballe Handanovic.”

“I vetmi dyshim i madh i kesaj super sfide mbetet Brozovic, qe eshte favorit per te luajtur perkrah Barella dhe Vidal.”

“Natyrisht qe ne sulm do te jete Lukaku dhe Martinez, por ne oret e fundit po flitet shume edhe per surprizen e bukur qe mund te rezervoje Conte ne mesfushe me Eriksen nga minuta e pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.