Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

665 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport Mediaset zbulon prapaskenen per Perisic: “Ai nuk e ka marre ende veten. Nuk arrin ta besoje se si…”

Sport Mediaset zbulon prapaskenen per Perisic: “Ai nuk e ka marre ende veten. Nuk arrin ta besoje se si…”
Inter Club Staff

Radja Nainggolan dhe Ivan Perisic jane me te gjitha efektet lojtare te Interit per sezonin e ardhshem.

Te dy ata, jane rikthyer nga huazimet tek Cagliari dhe Bayern Munich dhe ne rast se nuk do te vijne oferta per blerje perfundimtare, nuk do te levizin nga Milano.

Ata dy lojtare, sipas Sport Mediaset, po perjetojne nje moment te kundert nga ana e humorit keto dite.

“Nderkohe qe mesfushori belg eshte treguar menjehere i gatshem per te bere gjithcka per ti mbushur mendjen Contes, Perisic po e ka me te veshtire.”

“Ai nuk e ka marre ende veten qe Bayern Munich nuk besoi tek ai dhe nuk e bleu perfundimisht sepse shpresonte shume te kjo.”

“Ai e dinte se tranjeri i Bayern e donte, prandaj kishte nje shprese te forte se do te ndodhte qendrimi i Munich.”

“Por nuk ndodhi keshtu dhe ai u rikthye. Gjithesesi, ai nuk eshte i merzitur se u rikthye ne Milano, eshte i merzitur se nuk qendroi ne Munich e cila eshte e ndryshme nga e para.”

“Por ai eshte nje lojtar me eksperience tani dhe do te tentoje qe te ‘rifitoje’ nje vend edhe tek Interi i Contes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.