Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,103 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport – Ne ndeshjen Itali-Argjentine, Icardi do te jete prezent: Po me cilen bluze?

Sport – Ne ndeshjen Itali-Argjentine, Icardi do te jete prezent: Po me cilen bluze?
Inter Club Staff

Mauro Icardi shkelqeu sezonin e fundit me bluzen e Sampdorias, aq shume sa beri Interin te investonte jo pak tek ai. Shpresat e drejtuesve, tranjerit, Presidentit dhe tifozeve jane shume te medha tek Italo-Argjentinasi.

Sipas asaj qe raporton gazeta iberike Sport, Mauro Icardi, qe sipas tyre eshte ‘Killeri i ri i Interit’, me shume mundesi do te zbrese ne fushe ne daten 14 gusht ne miqesoren qe do te luhet ne Rome ndermjet Italise dhe Argjentines. Dyshimi eshte se me cilen bluze do te luaje ai, duke pare se sulmuesi i lindur ne Rosario ka nenshtetesine e dyfshte, ate argjentinase, si dhe ate Italiane fal origjines se larget Italiane te babait te tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags