Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

449 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport – Rafinha pret akoma Interin. Takim ne javen e ardhshme per…

Sport – Rafinha pret akoma Interin. Takim ne javen e ardhshme per…
Bujar Berishaj

E ardhmja e Rafinhas mund te behet nje hit i merkatos se veres.

Lojtari, qe nuk do te blihet nga Interi sipas kushteve te paracaktuara me Barcelonen, nuk ndalon te shpresoj per nje qendrim ne Milano.

Inter, ne anen tjeter, do te kerkoj te kenaq lojtarin por ne kushte ekonomike me te favorshme.

Keshtu ne javen e ardhshme, raporton gazeta sportive Sport, eshte parapare nje takim ne te cilin do te marrin pjese klubi zikalter, Mazinho qe eshte babai dhe agjenti i lojtarit si dhe vet Barcelona.

Situata eshte e qarte, Interi nuk mund ta blej Rafinhan ne kete bilanc dhe do te synoj te negocioj me Barcelonen duke filluar nga korriku.

Interi deshiron te mbaj Rafinhan dhe ky i fundit deshiron Interin dhe qendrimin ne Milano, por klubi zikalter deshiron qe te ul shifren e transferimit sepse nuk deshiron 38 milione euro aq sa kerkon Barceona.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.