Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

666 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport – Rinovimi i Icardit, per te drejtat e imazhit ET…

Sport – Rinovimi i Icardit, per te drejtat e imazhit ET…
Bujar Berishaj

Edhe ne Spanje flitet per Inter, qe do perpiqet te rinovoj kontraten dy xhevahireve te saj, Icardit dhe Kovacic.

Portali Sport raporton qe Thohir deshiron te zgjas akordin me Mauriton sa me shpejt qe eshte e mundur, pasi qe Monaco dhe Atletico Madrid ishin vene pas ish-talentit te Barcelones ne vere. Rinovimi sic lexohet nuk do te jete i lehte. Do te sherbej nje sforco ekonomike, mbi te gjitha nese Thohir deshiron te siguroj gjysmen e te drejtave te imazhit te lojtarit, te percaktuar si shume mediatik.

Negociatat do te fillojne shpejt dhe Interi e di se do duhet nje sforco qe te blindoj Kovacic, por mbi te gjitha Icardin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.