Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

398 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sportitalia – Gjithcka e bere, Schelotto qendron ne Parma. Per tu mbyllur pritet…

Sportitalia – Gjithcka e bere, Schelotto qendron ne Parma. Per tu mbyllur pritet…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe thuhet tek SportItalia, Ezequiel Schelotto do te qendroje tek Parma.

Shoqeria zikalter dhe agjenti i lojtarit jane takuar ne oret e fundit dhe tratativa duket se eshte mbyllur dhe lojtari do te qendroje ne Parma. Pritet te rikthehet drejtuesi Emilian Pietro Leonardi ne Milano, vizite e cila do te behet te henen dhe keshtu ne fillimin e javes tjeter mund te mbyllet marveshja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.