Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

503 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Inter, i pari ne liste eshte Nainggolan! Spalletti do te bej gjithcka qe…

SportItalia – Inter, i pari ne liste eshte Nainggolan! Spalletti do te bej gjithcka qe…
Bujar Berishaj

Emri i pare i listes se Interit per merkaton me shume mundesi mbetet ai i Radja Nainggolan.

Pas disa flirt ne veren e kaluar, dirigjenca zikalter eshte gati per nje sulm te ri per mesfushorin belg.

Sot ne mengjes Piero Ausilio ka takuar agjentin Alessandro Beltrami, qe eshte agjent i lojtarit te Romes dhe Nicolo Barella, mesfushor i Cagliarit i lidhur me nje kalim te Interi.

Sic raporton redaksia e SportItalia, Luciano Spalletti do te bej gjithcka per te sjell Nainggolan te zikalterit, por mbetet per t’u kuptuar nese Roma e konsideron akoma te pashitshem apo jo lojtarin qe vleresohet 40 milione euro.

Interi deshiron te zgjedh me qetesi dy mesfushore, nga ketu rrjedh edhe ngadalesimi per blerjet e Joao Cancelo e Rafinha.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.