Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,455 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Inter ka bllokuar Garay, lojtari pret. Lindelof…

SportItalia – Inter ka bllokuar Garay, lojtari pret. Lindelof…
Bujar Berishaj

Eshte eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla, ai qe jep zhvillimet e reja te merkatos se Interit dhe flet kryesisht per mbrojtjen. Garay, nje emer tashme i njohur, dhe Lindelof, nje emer qe ka disa dite qe eshte shfaqur ne radarin e Interit.

“Prej javesh nuk flitet per Garay, por thjesht sepse Interi e ka bllokuar ate dhe lojtari eshte ne pritje te lajmeve nga ana e zikalterve. Lindelof? Situate per t’u vezhguar, edhe pse Benfica deshiron ta mbaj dhe kerkon te gjithe 30 milionet e klauzoles se lojtarit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.