Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

768 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Inter-Malcom, zikalterit ofrojne ne pjate edhe Biabiany. Bordeaux…

SportItalia – Inter-Malcom, zikalterit ofrojne ne pjate edhe Biabiany. Bordeaux…
Bujar Berishaj

Malcom tashme ka zgjedhur, te pakten sipas Sky Sport, qe te transferohet te Interi.

Takimi qe eshte zhvilluar dje mes Interit, Bordeaux dhe agjenteve te lojtarit duket se ka pasur frytet e tij, me kerkesen e klubit francez qe eshte prej 50 milione euro.

E sic thote sonte Alfredo Pedulla te SportItalia, Interi ka provuar qe te perfshije ne marreveshje edhe Jonathan Biabiany por pa sukses, sepse francezet nuk kane treguar ndonje interesim per lojtarin e propozuar nga dirigjenca zikalter.

Keshtu tani Interi duhet te gjej nje formule te pershtatshme ne menyre qe te afrohet me kerkesat e Bordeaux dhe te marr driten e gjelber nga ta per Malcom, me kete te fundit qe tashme ka thene po.

Vullneti i lojtarit mund te kete nje peshe te madhe ne kete tratative duke bere qe gjithcka te finalizohet me lehte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.