Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

513 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Inter me Cagliarin po mbyllin marreveshjen per Nico Gonzalez. Argjentinasi vjen…

SportItalia – Inter me Cagliarin po mbyllin marreveshjen per Nico Gonzalez. Argjentinasi vjen…
Bujar Berishaj

Te reja ne frontin Nicolas Gonzalez.

Ne oret e fundit, sic raporton SportItalia ne ekskluzivitet, Interi eshte duke mbyllur operacionin per argjentinasin.

Dhe kete me ndihmen e nje tjeter klubi italian, behet fjale per Cagliarin qe po punon se bashku me klubin zikalter per te sjell lojtarin ne Serie A.

Marreveshja tani ka nisur dhe eshte ne nje faze shume te avancuar dhe te dy klubet tashme kane nje strategji mjaft precize per Gonzalez qe do te transferohet nga Argentinos Juniors per 10 milione euro.

Lojtari do te shkoj menjehere ne Sardenje nen urdherat e Rolando Maran dhe do te jete te Interi vetem ne nje te ardhme te afert.

Nderkohe mbreme ishte Gianluca Di Marzio ai qe dha lajmin se sot Interi do te bente nje oferte pikerisht per Nicolas Gonzalez. Zhvillime tjera priten gjate oreve te ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.