Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,854 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Inter, Toure te do! Sa i perket Teixera dhe Ramires…

SportItalia – Inter, Toure te do! Sa i perket Teixera dhe Ramires…
Bujar Berishaj

Gjate emisionit “Lo sai che” te SportItalia, Alfredo Pedulla ka sqaruar qendrimin e Interit sa i perket ceshtjes lidhur me vendin e fundit per ekstrakomunitar:

“Kur flitet per ekstrakomunitaret ne merkaton e Interit, flitet per thashetheme te pabaza. Prioriteti i Interit eshte Yaya Toure, per te cilin kontaktet vazhdojne mire, me lojtarin qe eshte i gatshem te ul rrogen e tij deri ne 40-50%. Mesfushori deshiron Interin dhe Mancini e deshiron ate zikalter. Emrat si Ramires ose Alex Teixeira nuk paraqesin pista te mundshme sepse klubi zikalter deshiron te plotesoj vendin e lire te ekstra-komunitarit me Toure”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.