Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,218 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Ky eshte statusi i Perisic dhe Brozovic ne merkato per Interin! Nderkohe Vrsaljko…

SportItalia – Ky eshte statusi i Perisic dhe Brozovic ne merkato per Interin! Nderkohe Vrsaljko…
Bujar Berishaj

Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic nuk jane ne merkato.

Ky eshte qendrimi i Interit sa i perket dy kroateve dhe zerave te merkatos, raporton redaksia e SportItalia.

Ne studiot e televizonit italian shpjegojne se nuk ekzistojne kushtet per t’i perdorur ata si pjese shkembimi ne ndonje tratative (ne oret e fundit ka pasur nje ‘provokim’ nga drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli qe i ka kerkuar ne kembim te Susos).

Nderkohe vazhdojne te qarkullojne emrat per rolin e mbrojtesit te krahut te djathte.

Profili i kroatit tjeter, Sime Vrsaljko po vazhdon te lidhet me nje kalim te Interi dhe eshte nje emer qe mund te merret ne konsiderate nga Interi ne javet e ardhshme.

Nderkohe per dy kroatet tjere qe tashme jane te Interi gjithcka duket me se e qarte, nuk levizin nga Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.