Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,124 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia – Toulalan, pothuajse e kryer: detajet. Inter provon nje goditje…

SportItalia – Toulalan, pothuajse e kryer: detajet. Inter provon nje goditje…
Bujar Berishaj

Inter leviz ne goditjet me parametra zero.

Sic raporton Alfredo Pedulla nga SportItalia, Toulalan eshte ne ardhje e siper per zikalterit. Per francezin gati nje kontrate dy-vjecare me 1,5 milion euro ne sezon. Por goditjen e vertete Inter po e tenton me James Milner, mesfushor ofensiv i Manchester City, kontrata e te cilit skadon ne qershor. Pas anglezit jane edhe Roma dhe skuadra tjera nga Premier League por Inter eshte duke provuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.