Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

699 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportItalia vjen me bomben e mbremjes: Interi po mbyll per Malcom! Ne javen e ardhshme…

SportItalia vjen me bomben e mbremjes: Interi po mbyll per Malcom! Ne javen e ardhshme…
Bujar Berishaj

Interi po mbyll per Malcom.

Ky eshte lajmi i fundit dhe mjaft i rendesishem qe vjen nga SportItalia, me televizionin sportiv italian qe e jep Malcom si afer Interit.

Ne javen e fundit eshte thene se Bordeaux i ka derguar sinjale pozitive Interit sa i perket formules per blerjen e lojtarit kurse para disa ditesh ka pasur nje takim ne zyrat e klubit me agjentin Federico Pastorello qe po e ndermjeteson kete tratative.

SportItalia jep edhe detaje tjera, duke nisur nga vizitat mjeksore per te cilat thote se sulmuesi i krahut pritet te jete ne Milano gjate javes se ardhshme per t’i kryer ato.

Por jo vetem. SportItalia flet edhe per kontraten e lojtarit qe pritet te jete nje kontrate 5 vjecare me 2,5 milione euro ne sezon plus bonuse.

Gjate mbremjes priten te reja tjera rreth kesaj situate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.