Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

546 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sportmediaset – Agjenti i Guarin eshte ne Milano dhe po negocion me Zenit: shifrat. Alternativa…

Sportmediaset – Agjenti i Guarin eshte ne Milano dhe po negocion me Zenit: shifrat. Alternativa…
Bujar Berishaj

Ditet e fundit te merkatos do te jene te nevojshme per te sistemuar ekipin per sezonin e ardhshem. Interi, sic thuhet nga Paolo Bargiggia ne studiot e Sportmediaset eshte gjithmone i koncentruar ne merkaton e daljes:

“Per Guarin jane ore te nxehta: agjenti i tij eshte ne Milano dhe po negocion shitjen e tij me Zenit, i cili eshte kualifikuar per ne fazen e grupeve te Champions League dhe eshte i gatshem te rrit oferten nga 12 ne 14 milione. Alternativa mund te jete Juventus nese bardhezinjte vendosin te pranojne oferten e United per Vidal. Pastaj Inter do te zgjedh me Mazzarrin qe kerkon nje sulmues anesor, Lavezzin ne vecanti.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags