Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,866 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset: “Branca rikthehet tek pista Sanchez. Barcelona kerkon…”

SportMediaset: “Branca rikthehet tek pista Sanchez. Barcelona kerkon…”
Inter Club Staff

Sipas Paolo Bargiggia Interi kerkon nje emer te ‘vjeter’ ne merkato, nje emer qe tashme dukej si i harruar dhe i braktisur.

Gazetari i SportMediaset ne fakt ka zbuluar nepermjet profilit te tij Twitter qe “Branca po punon per te sjelle Sanchez ne Milano. Formula do te ishte ajo e huazimit me te drejte blerje te fiksuar tek 18 milion euro. Ndersa Barcelona do deshironte te kishte dhe nje opsion per Handanovic ne vitin 2014.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.