Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

1,399 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Eto’o-Inter, rruga po hapet!

SportMediaset – Eto’o-Inter, rruga po hapet!
Xhorxh Gellci

Vijne detaje te reja te rendesishme ne tratativen Eto’o-Inter, qe po i ben te enderrojne tifozet zikalter. Ja cfare ka thene Paolo Bargiggia: “Rruga e Interit drejt kamerunasit po hapet. Branca ka telefonuar agjentin e tij, Vigorelli, dhe i ka treguar qe te diel, pas ndeshjes me Genoan, do te kete nje takim merkatoje me presidentin Moratti, ne fund te te cilit do te zyrtarizohet oferta: nje propozim per dy vjet, me opsion per vitin e trete, me 4/4,5 milion ne sezon. Ndersa duket sikur Chelsea po hap rrugen duke pare objektivat e tjere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.