Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,508 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Idea e Inter: Osvaldo per Darmian. Dhe ne sulm…

Bujar Berishaj

Inter po shtyn Dani Osvaldon qe te pranoj oferten e Torinos: sipas Sport Mediaset, klubi zikalter po kerkon te bind sulmuesin qe te jete nen urdherat e Venturas.

Edhe sepse me kete levizje synon te arrij tek mbrojtesi i ri i krahut te majte te Torinos, Matteo Darmian, qe i pelqen edhe Napolit. Ne sulm, ne rast largimi te sulmuesit italo-argjentinas Inter do te mendonte per Alberto Gilardinon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.