Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,280 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Inter ne avantazh per Pedron

SportMediaset – Inter ne avantazh per Pedron
Bujar Berishaj

“Eshte gjithmone Inter para te gjitheve ne garen per Pedro. Sulmuesi i Barcelones vleresohet 20 milione euro dhe ne rast shitje, zikalterit do te ishin klubi i pozicionuar me se miri per te siguruar sherbimet e tij permes kontaktit te themeluar nga Piero Ausilio”.

Kjo eshte ajo qe raportohet nga SportMediaset, qe leshon perseri thashethemet e diteve te kaluara sa i perket interesit te zikalterve per sulmuesin katalanas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.