Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

456 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Ja oferta e Interit per Nainggolan

SportMediaset – Ja oferta e Interit per Nainggolan
Xhorxh Gellci

Interi deshiron te mbylle marreveshjen per Radja Nainggolan. Sipas te rejave qe vine nga SportMediaset, gjate takimit mes drejtorit teknik te zikalterve Marco Branca dhe presidentit te Cagliarit Cellino, do te behej oferta zyrtare: 11 milion plus bashkepronesia e Longo dhe huazimi i Duncan. Gjithsesi deri ne kete ore nuk ka asnje konfirmim nese takimi ka ndodhur dhe priten te reja nga casti ne cast

Shenje qe dicka po leviz eshte prezenca e agjentit te lojtarit tek vendi ku ndodheshin Branca, Nainggolan dhe pritej ardhja e presidentit te Cagliarit. Interi, se pari, duhet te flase me lojtarin per te gjetur nje marreveshje mbi pagen dhe kohezgjatjen e kontrates. Pastaj do te jete rradha e Cellinos dhe agjentit, por tratativa eshte afer perfundimit, gjithmone sipas SportMediaset.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.