Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

855 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sportmediaset – Me Alvarez qe largohet, idea Bonaventura per Interin…

Sportmediaset – Me Alvarez qe largohet, idea Bonaventura per Interin…
Bujar Berishaj

Jo vetem Fredy Guarin: eshte edhe Ricky Alvarez  ne listen e lojtarve qe mund te largohen ne shtepine e Inter.

Dhe sipas redaksise se Sport Mediaset, nje largim i mundshem i argjentinasit mund te hap nje dere per nje ardhje te re ne shtepine zikalter. Ne kete drejtim, shfaqet nje emer pak i pazakonte: ai i Giacomo Bonaventura, regjistri i Atalantas, nje new entry autentik i oreve te fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.