Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

983 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sportmediaset – Nagatomo ne dyshim: ne vere drejt lamtumires

Sportmediaset – Nagatomo ne dyshim: ne vere drejt lamtumires
Bujar Berishaj

E ardhmja e Yuto Nagatomo tek Inter eshte akoma ne dyshim.

Sic raporton redaksia e Sportmediaset, per japonezin behet fjale per muajt e fundit ne San Siro. I mbyllur nga SantonD’Ambrosio dhe Dodo, mbrojtesi i krahut, ish-lojtar i Cesena mund te largohet nga zikalterit ne fund te sezonit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.