Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Ranocchia-Dortmund: 11 milione, me pas drejt Hernanes. Mos valle eshte Icardi ne tratativa?

SportMediaset – Ranocchia-Dortmund: 11 milione, me pas drejt Hernanes. Mos valle eshte Icardi ne tratativa?
Ardis
  • On 21/01/2014, 12:12

11 milione €, kjo do te jete shifra qe Interi do te marre nga shitja e Ranocchias tek Dortmundi, nje shitje qe sipas SportMediaset do te vije neser, ku do te takohen me klubin gjerman. Me pas zikaltrit duhet te drejtohen tek Hernanes dhe sipas faqes sportive marreveshja me Lotiton do te behet mbi bazen e 17 milione €, por ne tratative mund te futet edhe nje lojtar interist: “Ideja e fundit nga ana e dirigjenteve interiste eshte qe te fusin kartonin e Icardit ne tratativa”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.