Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,035 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Shaqiri nuk ndjen dhimbje, deshiron te jete. Kuz dhe Hernanes…

SportMediaset – Shaqiri nuk ndjen dhimbje, deshiron te jete. Kuz dhe Hernanes…
Bujar Berishaj

Marco Barzaghi direkt nga Appiano Gentile ben nje permbledhje mbi situaten ne shtepine e Inter, kur mungojne me pak se 24 ore deri ne fillimin e ndeshjes me te rendesishme te sezonit: zikalterit duhet te mposhtin me dy gola Wolfsburgun per te kaluar ne cerekfinale.

Permbysje e veshtire, por Mancini deshiron te besoj. Dhe jo vetem ai, sic raportohet nga i derguari i SportMediaset, edhe Xherdan Shaqiri po ben gjithcka qe eshte e mundur per te luajtur. Eshte grumbulluar por mbi te gjitha lojtari me origjine kosovare nuk ndjen dhimbje ne kofshe, edhe pse paraqitja e tij eshte akoma ne dyshim. Pervec te tjerash ka disa dyshime ne formacion ne perberjen e mesfushes: Kuzmanovic dhe Hernanes jane ne balotazh per nje fanelle titullari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.