Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Skaut te Interit ne Da Luz: vezhgohen Semedo dhe Lindelof

SportMediaset – Skaut te Interit ne Da Luz: vezhgohen Semedo dhe Lindelof
Bujar Berishaj

Mbreme, ne tribunat e Estadio Da Luz te Lisbones, ishin disa vezhgues zikalter per te ndjekur ndeshjes mes Benficas dhe Besiktas.

Skautet zikalter – sic raportohet nga redaksia e SportMediaset – kane ndjekur me vemendje mbrojtesin e krahut te djathte, portugezin Nelson Semedo dhe qender mbrojtesin suedez Victor Lindelof.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.