Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

515 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset – Thohir ka takuar Paul Ince ne Londer. Tani…

SportMediaset – Thohir ka takuar Paul Ince ne Londer. Tani…
Inter Club Staff

A do te vishet zikalter edhe nje Ince tjeter? Sipas asaj qe shkuan SportMediaset, ne udhetimin e tij Londinez, Erick Thohir ka takuar Paul, ish lojtarin Interist, i cili eshte edhe agjenti i djalit te tij Tom qe sot luan per Crystal Palace, por eshte ne pronesi te BlackPool. Ne fund te vitit do te jete i lire nga kontrata me keta te fundit dhe ka mundesi reale te zbarkoje ne Pinetina…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags