Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

1,215 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sportske – Dragovic tek Interi, ja sa eshte paguar ai!

Sportske – Dragovic tek Interi, ja sa eshte paguar ai!
Inter Club Staff

Sipas portalit sllav Sportske, Dragovic tek Interi eshte nje transferim i mbyllur, dhe sipas tyre lojtari austriak tashme thjesht po pret vizitat mjeksore tek Interi qe te zyrtarizohet gjithcka.

Sportske zbulon dhe shifrat e marveshjes, e sipas tyre Aleksandar Dragovic do te transferohet tek Interi per shifren e 6.5 milion euro. Mbrojtesi austriak eshte treguar shum entuziast per kalimin e tij tek Interi, dhe mezi po pret te jete nen urdhrat e Mazzarrit. Gjithmone sipas Sportske.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.