Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

693 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SSD – Malcom, ja oferta e Interit me 10 milione euro bonuse. Agjentet jane ne Milano dhe…

SSD – Malcom, ja oferta e Interit me 10 milione euro bonuse. Agjentet jane ne Milano dhe…
Bujar Berishaj

Te reja edhe nga Gjermania rreth tratatives Malcom.

Sky Sport Deutschland raporton se Interi ka porpozuar nje oferte prej 40 milione euro plus 10 milione euro bonuse per Malcom, ne menyre qe te bind Bordeaux qe te heq dore nga lojtari.

I riu i talentuar i pelqente edhe Wolfsburgut ne Gjermani dhe per momentin nga Bordeaux nuk ka ardhur asnje koment.

Agjentet e lojtarit jane qe disa dite ne Milano per te negociuar me Interin rreth marreveshjes per kontraten e brazilianit. Ne tavoline, sic raportojne gjermanet, eshte nje kontrate pese vjecare me 3 milione euro neto ne sezon.

Flitet edhe per nje interesim nga Premier League, por per momentin nuk ka ndonje oferte konkrete.

Keshtu pista qe con te Malcolm po behet edhe me e nxehte dita dites duke kaluar nga nje interesim i thjeshte e deri tek nje tratative e vertete, me Interin qe tashme ka marre edhe pelqimin e lojtarit per nje transferim ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.