Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,317 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stacioni Inter: Kush qendron dhe kush largohet?

Stacioni Inter: Kush qendron dhe kush largohet?
Inter Club Staff

Keto kohe eshte folur shume se cili do te qendroje ose jo tek Interi. Por le ti hedhim nje sy ekipit dhe te flasim per lojtaret qe jane ne diskutim ose qe do te largohen.

Ta nisim nga mbrojtja: Marco Andreolli dhe Rolando jane ende ne dyshim dhe nuk dihet me siguri e ardhmja e tyre. Portugezi pritet te qendroje dhe te blihet nga Porto por shpresohet qe Porto te mos e rrise kerkesen per kartonin e tij. Nderkohe persa i perket Hugo Campagnaros, mendohet se do te shitet sepse ka pasur disa mosmarveshje te medha me Mazzarrin. As Saphir Taider nuk ja kaloi ndonje mrekulli kete fund sezoni por pritet te blihet perfundimisht nga Bologna. Nuk do te derdhen lot lamtumire per Wallace, Castellazzi, Mariga dhe Mudingayi: I pari do te shkoje tek Chelsea, nderkohe te tjereve nuk do u rinovohet kontrata. I njejti diskutim per Walter Samuel, qe ka oferta nga Argjentina, por kerkohet edhe nga Fiorentina. Nderkohe Milito dhe Zanetti tashme i kane dhene lamtumiren tifozeve dhe jane te sigurte qe nuk do te jene ne skuader sezonin qe vjen. I fundit qe mbetet ne dyshim eshte Cambiasso, e nuk dihet ende cdo te behet me kontraten e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.