Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

817 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stervitje e diferencuar per Candrevan ne Appiano, nuk do te niset me skuadren ne Oslo

Stervitje e diferencuar per Candrevan ne Appiano, nuk do te niset me skuadren ne Oslo
Bujar Berishaj

Antonio Candreva nuk do te udhetoj me skuadren drejt Oslos raporton Sky Sport.

Vizitat mjeksore te lojtarit me Interit kane treguar qe lendimi qe pesoj me Italine tani ka kaluar dhe ai eshte mire. Megjithate lojtari do te vazhdoj te punoj i diferencuar edhe per pak kohe per te qene teresisht ne dispozicionin e Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.