Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

388 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stervitje: Sot do ti shtohen grupit kater lojtare te tjere!

Stervitje: Sot do ti shtohen grupit kater lojtare te tjere!
Inter Club Staff

Dje Interi ne Appiano Gentile ka zhvilluar stervitjen e dyte te sezonit te ri ne te cilen jane bere disa nxemje, teste atletike, matje te peshes dhe gjatesise, etj.

Kete mesdite stervitja do te zhvillohet ne oren 16:00 dhe ekipit do ti shtohen kater lojtare te cilet kane qene ne huazim sezonin e fundit: Mbaye, Schelotto, Laxalt dhe Duncan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.