Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

514 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fjale prekese nga Steven Zhang: “Kualifkimi ne CHL? Sa krenar jam. Kam nderin…”

Fjale prekese nga Steven Zhang: “Kualifkimi ne CHL? Sa krenar jam. Kam nderin…”
Bujar Berishaj

Lazio 2-3 Inter dhe zikalterit sigurojne kualifkimin ne Champions ne xhiron e fundit.

Ne fushe futen lojtaret dhe festojne por jo vetem.

Ne fushe pas fishkellimes se arbitrit e kemi pare edhe Steven Zhang qe po uronte lojtaret per kualifikimin me lote ne sy.

Ai pasi e festoi me ta golin, u kap nga te gjitha kamerat duke qare si nje tifoz i vertete gjate rruges per ne tunelin e dhomave te zhveshjes.

Image result for steven zhang

Lote gezimi, qe tregojne se sa Steven eshte i lidhur me Interin dhe ngjyrat zikalter.

Gjate gjithe kohes prane skuadres, jeton ne Milano, i pranishem ne ndeshje e stervitje.

Ky eshte Steven, nje djalosh i ri qe vjen nga Kina por qe punon shume per ate qe do.

Para pak minutash ai ka postuar nje shkrim ne Instagram ku ka dashur te falenderoj lojtaret per angazhimin e tyre gjate sezonit dhe duke thene qe ndeshjen e te dieles se kaluar nuk e ka harruar akoma. Keto jane fjalet e tij:

“Ndjenjen e se dieles e kam akoma ne mendje pas gjithe ketyre diteve, gjithcka ndodhi ne nje ‘Inter way’ te cmendur.”

“Eshte nderi im qe punoj me keta djem. Kane treguar dashuri per njeri-tjetrin dhe kane dhene gjithcka per kete fanelle deri ne fund”.

“Nuk mund ta shpjegoj se sa krenar jam per ekipin tim. Dhe vetem ne e dime se neper cfare kemi kaluar kete sezon. Edhe pse rrugetimi eshte akoma i gjate, ne ndertohemi nga keto kujtime dhe vazhdojme te luftojme.”

“Kush jemi ne (e thote ne italisht)?! INTERI! #InterIsHere #stepbystep #ForzaRagazzi ? Ne zemrentime, ju djema jeni me te miret. Faleminderit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.