Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

745 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Steward i goditur nga Candreva, ai kerkon falje dhe ben nje gjest te bukur

Steward i goditur nga Candreva, ai kerkon falje dhe ben nje gjest te bukur
Bujar Berishaj

Ne xhiron e fundit te kampionatit, Antonio Candreva ka goditur nje punonjes te stadiumit ne ndeshjen me Torinon.

Topi i goditur nga gjuajta e lire nga perfunduar ne shpinen e punonjesit duke e lenduar ate dhe si pasoje ka perfunduar me nje intervenim kirurgjik dhe shpretken e larguar.

Por Antonio Candreva ka bere nje gjest te bukur, ai i ka kerkuar falje punonjesit te stadiumit dhe i ka bere dhurate nje fanelle.

Fanella do t’i dorezohet kete fundjave pergjegjesit te punonjesve te stadiumit “Olimpico Grande Torino” e pastaj punonjesit ne fjale.

Candreva, pervec tjerash, e ka komtaktuar Marcon ne telefon per t’i kerkuar falje dhe per ta pershendetur. Antonio gjithashtu i ka uruar atij nje sherim te shpejte.

Keshtu Candreva ka treguar vlerat e tij humane edhe jashte fushes dhe ka treguar se eshte nje djalosh i madh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.