Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stjarnan-Inter, ja se ku do te transmetohet ndeshja ne Itali!

Stjarnan-Inter, ja se ku do te transmetohet ndeshja ne Itali!
Inter Club Staff

Neser do te zhvillohet ndeshja e vlefshme per turin para-eleminator te Europa League Stjarnan-Inter. Zikalterit shpresojne te fitojne neser per te filluar sezonin ne menyren me te mire te mundeshme.

Stjarnan-Inter do te luhet ne oren 23:00, me 20 Gusht dhe ndeshja do te transmetohet ne oren 23:00 tek Mediaset Premium (PremiumCalcio dhe PremiumCalcio HD).

Ne Shqiperi nuk duhet ende nese do te transmetohet ndeshja ose jo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.