Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

281 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stjarnan-Inter, zgjidhet arbitri: kroati Strahonja…

Stjarnan-Inter, zgjidhet arbitri: kroati Strahonja…
Bujar Berishaj

Do te jete Marijo Strahonja, kroati 39-vjecar arbiter ne ndeshjen Stjarnan-Inter, e vlefshme per play-off e Europa League 2014/15 e programuar per tu luajtur me 20 gusht te merkuren ne stadiumin kombetar “Laugadalsvollur” te Rejkjavikut ne oren 21 (oren 23:00 me oren tone).

Arbitri kryesor Strahonja do te kete si asistent Sinisa Premuzaj dhe Igor Krmar. Arbitri i katert do te jete Fran Jovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.