Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

371 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stramaccioni mbi Inter-Juventus: “Do te fitojme neve…”

Stramaccioni mbi Inter-Juventus: “Do te fitojme neve…”
Ardis
  • On 12/09/2013, 23:54

Mbas pjeses se pare te intervistes se dhene nga Stramaccioni ku ka folur per raportin e tij me Morattin, SKY ka publikuar pjesen e dyte te intervistes te ish-trajnerit zikalter qe ka shprehur parashikimin e tij mbi Inter-Juve: “Do te jete nje ndeshje e bukur, kam pare djemte qe jane ne forme dhe te pergatitur merite edhe punes se madhe qe po ben trajneri. I shikoj te bindur per ate qe bejne sic ishte skuadra ime kur ishte ne TOP forme. Kur Interi eshte mire, me gjithe respektin per Juventusin, eshte shume veshtire te perballesh me te ne San Siro. Parshikoj nje ndeshje te bukur. Kush do te fitoje? Nuk jam akoma ne kushtet per te dhene nje rezultat neutral, keshtu qe them se fitojme neve…”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.