Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,772 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stramaccioni: “Nuk pres asgje, interizmi im do te mbese pergjithmone por nuk eshte…”

Stramaccioni: “Nuk pres asgje, interizmi im do te mbese pergjithmone por nuk eshte…”
Inter Club Staff

Andrea Stramacconi, i intervistuar per Sky, nuk pret shume ovacione ne rikthimin e tij ne San Siro edhe pse lidhja e tij me boten Inter ka mbetur shume e forte dhe shume intensiv edhe pas largimit te tij nga drejtimi i zikalterve

Ja fjalet e Andrea Stramaccionit dy dite perpara ndeshjes: “Nuk pres asgje, te pakten jo nepermjet manifestimeve publike sepse nuk tregohet keshtu dashuria. Ajo qe eshte brenda meje, interizmi, zemra zikalter do te qendroje gjithmone keshtu edhe pse tani per tani dua te bej 100% mire per Udinesen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.