Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

850 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Stramaccioni nuk tregon: “E ardhmja ime? Hmm, vazhdoj…”

Stramaccioni nuk tregon: “E ardhmja ime? Hmm, vazhdoj…”
Xhorxh Gellci

Andrea Stramaccioni ka komentuar nga studiot e Rai Kupen e Konfederatave. Pasi ka analizuar teknikisht garen e Kombetarez Italiane qe ka dale e treta ne turne, ish-tekniku zikalter i eshte pergjigjur me buzeqeshje nje pyetjeje mbi te ardhmen e tij: “Ku do te jem ne te ardhmen? Hmm, vazhdoj te studioj dhe te pres te rejat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.