Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

601 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Suarez i xhindosur: “Po per cfare e kane marre te beje Hernanesin? Mbeshtetu te Kovacic!

Suarez i xhindosur: “Po per cfare e kane marre te beje Hernanesin? Mbeshtetu te Kovacic!
Donald Elmazi

Luisito Suarez ka analizuar momentin kritik te zikalterve, duke u ndalur tek fajtoret, mungesa dhe blerje te deshtuara. Gjate trasmetimit te NovaStadio ka shprehur dyshimet e tij me force: “Po per cfare e kane marre te beje Hernanesin?! Mbeshtetu tek Kovacic! Ish-bardhekaltri me ka pelqyer gjithmone, por tani spo ben asgje…Fakti eshte qe Hernanes nuk eshte me “il Profeta”, ai mbeti ne Rome. Edhe per Vidic kam dyshime”. Dhe per Mazzarrin: “Tekniku zikalter ka gabimet e tij, por lojtaret bejne disa gjera absurde. Ai sdi me cfare te thote…”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.